Terug naar nieuwsoverzicht

Stripbeurs Binnen

Openingstijden: zaterdag 31 mei en zondag 1 juni 10u-17u. Entree gratis.


Uitgevers, stripwinkels, stripinitiatieven, stripmakers, antiquaren en aanverwanten zijn ook deze editie weer ruim vertegenwoordigd op de drie verschillende stripbeurzen.


De Binnenbeurs met voornamelijk uitgevers en signerende tekenaars is ook deze editie weer te vinden in de Philharmonie, ditmaal in de Foyer en de prachtige Grote Zaal. 


De lijst signerende tekenaars groeit nog tot aan het festivalweekend. Dus staat jouw favoriete tekenaar er nog niet tussen? Houd deze pagina nauwlettend in de gaten! 

 

Ook op het buitengedeelte van de Stripbeurs zijn trouwens tekenaars te vinden! De Buitenbeurs loopt vanaf de Philharmonie richting de Grote Markt, ook is hier de Small Press te vinden.


Deelnemerslijst

Tekenaars & Signeertijden

Stand

Deelnemer

36
A Factor
5
American Book Center
11
Arboris, Uitgeverij
42
Art of Comics / Marc Mokken
16
Éditions BD Must
20
Bezige Bij / Oog & Blik
22
Black Olive Press
3
Boumaar, Uitgeverij
15
Bries, Uitgeverij
40
Bul Super, Stripwinkel
27
Dark Dragon Books
17
De Harmonie, Uitgeverij
8
Don Lawrence Collection
8
Eppo
41
Fantasia
4
Geek is chic
24
Gerrie Hondius
43
Griffioen Grafiek
39
Het Stripschap
INFO
INFO STAND
21
Jesse Cartoons
25
Lijnlust, Studio
12
Margreet de Heer
19
Oogachtend, Uitgeverij
13
Paul Rijperman, Uitgeverij
29
Pep Comics, distributeur
23
Personalia, uitgeverij / Leprastichting
7
RW Éditions
35
Schalkers
30
Sherpa, Uitgeverij
26
Silvester, Uitgeverij
33
Sjambar
9
Strip 2000, Uitgeverij
9
Strip 2000, Uitgeverij
1
Stripdagen Haarlem Merchandise / SBN
31
Stripgids
14
Stripstift, Uitgeverij
34
Stripwinkel Sjors
10
Syndikaat, Uitgeverij
2
Vipquartz
32
Vlaams Stripcentrum
38
Windmill Comics
28
Xtra, Uitgeverij

Stand

Tekenaar

Dag & tijd

9
Aimée de Jongh
9
Alex Turk
11
Aloys Oosterwijk
zaterdag & zondag
23
Andrea Kruis
zaterdag en zondag 14u-15u
27
Apri Kusbiantoro
zaterdag & zondag
28
Bart Nijstad
19
Bart Schoofs
26
Boyan Kovacevic
zaterdag & zondag
38
Boykoesh (Boy Akkerman)
zondag
15
Brecht Vandenbroucke
8
Carry Brugman
9
Charel Cambré
27
Chris Evenhuis
zondag 10u-14.30
25
Daan Jippes
zaterdag & zondag
9
Daniël van den Broek
26
Daniel Pecqueu
zaterdag & zondag
8
Danker Jan Oreel
8
Dick Heins
15
Dieter VDO
10
Eelke de Blouw
zondag
8
Eric Hercules
8
Eric Heuvel
20
Erik Kriek
38
Feroz Nazir
zaterdag
9
Flo
9
Floris Oudshoorn
28
Fred de Heij
8
Fred de Heij
10
Frodo de Decker
zaterdag & zondag
9
Gerard Leever
38
Gerard van de Werken
zaterdag & zondag
8
Gerben Valkema
19
Gerolf Vandeperre
24
Gerrie Hondius
zaterdag en zondag
28
Gruijl
17
Hanco Kolk
8
Hans van Oudenaarden
9
Herman Roozen
26
Hub
zaterdag & zondag
8
IJsbrand Oost
9
Jan Dirk Barreveld
23
Jan Kruis
zaterdag 14u-15u
17
Jeroen de Leijer
9
Jeroen Funke
19
Jeroen Janssen
21
Jesse van Muylwijck
zaterdag & zondag
38
Johan de Neef
zaterdag & zondag
11
John Heijink
zaterdag & zondag
9
John Schleipen
8
Jorg de Vos
19
Joris Vermassen
19
Kim Duchateau
27
Laurent Sieurac
zaterdag & zondag
9
Luc Cromheecke
30
Marcel Ruijters
12
Margreet de Heer
zaterdag & zondag
8
Marissa Delbressine
8
Mark van Herpen
9
Marq van Broekhoven
9
Mars Gremmen
8
Mars Gremmen
8
Martin Lodewijk
10
Mattt Baaij
zaterdag en zondag
11
Michele Condosta
zaterdag & zondag
28
Michiel Budel
27
Petar Meseldzija
zaterdag
17
Peter de Wit
9
Peter Koch
28
Peter Mennen
20
Peter van Dongen
9
Pieter Hogenbirk
10
Pieter Rosseel
zaterdag en zondag
38
Ramon Schenk
zaterdag & zondag
33
Ramses Sjambar
8
Remco Polman
8
René Leisink
8
René Uilenbroek
38
Rik van Niedek
zaterdag & zondag
10
Rob van Barneveld
zaterdag en zondag
8
Robbert Damen
30
Roelof Wijtsma
26
Romain Hugault
zaterdag & zondag
8
Romano Molenaar
28
Rudolf Kahl
19
Serge Baeken
28
Serge Baeken
28
Shiuan-Wen Chu
27
Sytse Algera
zaterdag & zondag 11u-13u
30
Thé Tjong Khing
20
Typex
1
Typex
zaterdag & zondag
38
Ulrik Nilsson
zaterdag & zondag
38
Victor Kruithof
zaterdag & zondag
22
Wasco
zaterdag & zondag 14u-15u
15
Wide Vercnocke
9
Willem Ritstier
8
Willem Ritstier
10
Wouter Goudswaard
zaterdag & zondag
9
Ype Driessen